Scroll to top

KTO SME

Spoločnosť Navilen trade, s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu pár rokov. Za ten čas sme si vytvorili renomé spoľahlivého alternatívneho dodávateľa ND, ktorého služby využíva množstvo zákazníkov na celom Slovensku, ako aj v okolitých štátoch. Máme za sebou výnimočné obdobie vo všetkých smeroch. Našou prioritou je, samozrejme, domáci trh, kde sme doma a kde máme líderskú pozíciu v dodávkach náhradných dielov. Našou špecializáciou sú dodávky náhradných dielov, nepredávame stroje, technológie a neponúkame servis. Hľadáme pre našich klientov cesty, ako ušetriť a pracovať efektívnejšie.

ČO PONÚKAME

Dodávame originálne, OEM, ale i aftermarket (alternatívne) ND – čokoľvek, čo je dodateľné, má svoje katalógové číslo – štartér, alternátor, turbo, sklo, čap, ložisko, puzdro, spotrebný a opotrebiteľný materiál, podvozkové diely, hydraulické valce, čerpadlá, hydromotory a podobne – pre:
– zemné stroje (CAT, Komatsu, Volvo, Case, Hitachi)
– cestné stroje (ABG, Dynapac, Demag, Bomag, Wirtgen)
– žeriavy (Demag, Colas, Grove, PPM)
– drviče a triediče (Powerscreen, Pegson, Finlay, Extec, Hartl)
– vrtné stroje (napr. Atlas Copco)

NÁŠ CIEĽ

Základným cieľom teda je dodávať kvalitné ND za čo najlepšiu cenu a v čo najkratšom čase. Spektrum našich dodávateľov je veľmi rozmanité, poznáme trh, vieme sa orientovať na potreby zákazníka, vyhodnotiť niekoľko alternatív a predostrieť mu čo najlepšiu ponuku na jeho dopyt.

PREČO MY

Náš klient, nech už má rýpadlo, nakladač, drvič alebo finišer akejkoľvek značky, vie, že sa môže na nás obrátiť s akoukoľvek požiadavkou ND, a my sa vždy pokúsime preňho nájsť najvýhodnejšie riešenie. Samozrejme, v prvom rade ide o cenu a dostupnosť. Sme cenovo výhodní a konkurencieschopní, v čo najkratšom čase, ako i pružní v rýchlosti ponuky. V prvom rade však dbáme na kvalitu ND, ktorá je našou prioritou.

KTO SÚ NAŠI ZÁKAZNÍCI

 Našimi zákazníkmi sú veľké firmy, stavajúce diaľnice či iné veľké stavby, rovnako ako malé firmy, živnostníci s 2-3 strojmi, ale aj ďalší predajcovia ND. Samozrejme, lomy, štrkovne či iní ťažiari, odpadové spoločnosti, ale aj servisné firmy a mnohí iní. Spektrum našich zákazníkov je naozaj rozmanité.